آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

وب سرویس نویسی

22 ارسال ها
2 کاربران
0 Likes
367 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

سلام 

احتراماً به استحضار می رساند شرکت نرم افزار حسابداری ما ( فرارای) جهت وب سرویس نویسی نیاز به چند مورد اطلاعات کوچک از پشتیبان فنی پیام گستر میباشد، لذا خواهشمند است نسبت به معرفی شخص مربوطه جهت برقرای این ارتباط اقدامات لازم مبذول فرمایید.

شماره تلفن شرکت فرارای 91001521 داخلی 113 آقای ملک محمدی

با تشکر

بسپار فوم غرب شروع کننده موضوع 2 تیر 1399 12:26 ق.ظ

با سلام
پیرو مذاکرات تلفنی صورت گرفته بین شرکت پیام گستر و شرکت نرم افزارحسابداری فرارای ، ما منتظر ارسال دیتا و لینک های لازم از سمت شما برای ارسال به شرکت نرم افزاری حسابداری فرارای جهت وب سرویس نویسی هستیم لذا خواهشمند است در اسرع وقت اقدامات لازم مبذول فرمایید
با تشکر

15 پاسخ
0
شروع کننده موضوع

سلام

ما منتظر هستیم

0

در این پست به سوال شما پاسخ داده شده است. لطفاً آخرین دیدگاه ارسالی را مطالعه کنید.

0
شروع کننده موضوع

با توجه به اینکه شرکت ما به تازگی نرم افزار CRM را خریداری کرده است و هنوز در مرحله استقرار هستیم مفاهیم CRM پیام گستر در حد تبدیل مفاهیم از یک نرم افزار دیگر به نرم افزار شما برای ما مقدور نمیباشد لذا خواهشمند راه حل دیگری ارایه فرمایید

0
شروع کننده موضوع

ما در این زمینه واقعا دچار مشکل شدیم خواهشمندیم در این زمینه مساعدت فرمایید

پیرو صحبت تلفنی برنامه نویس نرم افزار حسابداری ما با بخش فنی شما در این خصوص ،ایشان فرمودند یک سری لینک و دیتا از سوی شما در اختیار ما قرار خواهد گرفت که برای شرکت نرم افزار حسابداری خودمان (فرارآی ) ارسال کنیم. لذا خواهشمند است اقدامات لازم مبذول فرمایید.

0

کاربر گرامی، مستندات به حساب ایمیل شما ارسال گردید. لطفاً Inbox ایمیل را بررسی کنید.

0
شروع کننده موضوع

تشکر از لطف شما 

0
شروع کننده موضوع

جناب آقای نصری

با سلام

احتراماً به استحضار میرساند شرکت نرم افزاری حسابداری فرارآی جهت نوشتن وب سرویس نیاز به صحبت کوتاهی با جنابعالی را اعلام داشته است لذا خواهشمند است دستورات لازم جهت هماهنگی مبذول فرمایید.

با تشکر

Omid Nasri 31 تیر 1399 9:01 ق.ظ

کاربر گرامی، تنها راه ارتباطی ما با شما حول سوالات وب سرویس، همین فروم است. سوالات خودتان را بپرسید تا ما به آن پاسخ دهیم.

0
شروع کننده موضوع

با سلام 

احتراماً خواهشمند است فایل راهنمای مرتبط با انتقال مانده حساب برای وب سرویس نویسی شرکت  نرم افزار ی فرارآی را برای ما ارسال بفرمایید.

با تشکر

Omid Nasri 6 مرداد 1399 2:58 ب.ظ

متاسفانه متوجه نشدم، ممنونم بیشتر توضیح بدید.

0
شروع کننده موضوع

ما باخرید نرم افزار CRM تصمیم داریم خرید تا مرحله صدور پیش فاکتور را در پیام گستر انجام دهیم و فاکتور در نرم افزار حسابداری صادر شود.

برای صدور پیش فاکتور نیاز است که مانده حساب مشتری و چک های وصول شده و چک های تضمین آن که نزد شرکت است ( و در نرم افزار حسابداری فرارآی ثبت شده است ) هنگام فروش توسط کارشناس فروش دیده و بررسی شود . 

ما برای شرکت نرم افزاری فرارآی (جهت وب سرویس نویسی)  لینک ارسالی شما را ارسال کرده ایم اما آنها اظهار داشتند که مبهم است و نیاز به راهنمایی بیشتر دارند 

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید و در صورت وجود فایل راهنما دیگر آن را برای ما ارسال فرمایید

با تشکر 

0
شروع کننده موضوع

با سلام

لطفاً پاسخ دهید

Omid Nasri 11 مرداد 1399 4:19 ب.ظ

لطفاً به شرکت پشتیبانی بفرمایید که خودشان اینجا تیکت بزنند تا بتونم راهنمایی کنم.

0
شروع کننده موضوع

سلام

شرکت پشتیبان نرم افزار حسابداری ما جهت انتقال یک سری از اطلاعات وب سرویس نوشته است نحوه ست کردن آن روی پیام گستر به چه صورت می باشد؟

Omid Nasri 15 شهریور 1399 3:24 ب.ظ

با توجه به گفته شما، به نظر میرسه که شرکت حسابداری یکسری وب سرویس ارائه داده‌اند. برای اتصال این دو نرم افزار به همدیگر کافیست که یک برنامه نویس داشته باشید و از طریق وب سرویسهای حساب داری و وب سرویس پیام گسترنرم افزار سینک پیاده سازی کند. در پاسخ شما باید بگم که اگر این موضوع با برنامه نویس خودتون مطرح کنید ایشان می‌دانند چیکار بکنند.

بسپار فوم غرب شروع کننده موضوع 18 شهریور 1399 2:54 ب.ظ

علیرضا معصوم هستم، از شرکت فرارای

طبق درخواست شرکت بسپار فوم یک وب سرویس آماده شده است.راهنمای استفاده آدرس را هم آماده شده است، لطفا سوالی بود در خدمت هستم

0
شروع کننده موضوع

علیرضا معصوم هستم، از شرکت فرارای

طبق درخواست شرکت بسپار فوم یک وب سرویس آماده شده است.راهنمای استفاده آدرس را هم آماده شده است، لطفا سوالی بود در خدمت هستم

0
شروع کننده موضوع

جناب آقای نصری

با سلام

احتراماً شرکت پشتیبان نرم افزار حسابداری ما (فرارآی ) وب سرویس برای لینک نرم افزار پیام گستر و فرارآی را آماده کرده اند لذا خواهشمند است در خصوص نحوه سینک کردن این دو نرم افزار راهنمایی بفرمایید. لازم به ذکر است آن شرکت محترم نیز پیام های شما را در این قسمت مشاهده میکنند.

پیشاپیش از مساعدت شما کمال تشکر و قدر دانی به عمل می آید.

با تشکر

Omid Nasri 19 شهریور 1399 3:07 ب.ظ

از طریق امور مشتریان یک جلسه تلفنی هماهنگ کنید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

0
شروع کننده موضوع

تشکر از لطفتون

صفحه 1 / 2
اشتراک:
پیمایش به بالا