حذف مشتری از یک دست...

آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

حذف مشتری از یک دسته بندی و ثبت در دسته بندی دیگر

4 ارسال ها
2 کاربران
0 Likes
134 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

با سلام
احتراما

1- آیا این امکان وجود دارد که یک هویت را بتوان با سرویس از یک دسته بندی حذف و در دسته بندی دیگری ثبت کرد؟ در واقع دسته مشتری را با دسته جدیدی که از سرویس می آید بروزرسانی کرد؟ در حال حاضر آپدیت که میکنم دسته جدید به دسته های هویت اضافه میشود.

2- هر بار که هویتی رو از طریق سرویس بروزرسانی میکنم. یک بار دیگه آدرس و شماره تماس های اون رو مجددا ثبت میکنه. مثلا اگر هویت رو 4 بار با سرویس آپدیت کنم 5 ردیف اطلاعات تماس براش بوجود خواهد آمد ؟ راه حل چیست؟

3- آیا سرویسی فقط برای ثبت ادرس هویت وجود دارد ؟

3 پاسخ
0

پاسخ:

1. برای حذف دسته‌بندی از پیش تعریف شده، فیلد با نام IsDeleted بر روی آبجکت وجود دارد که کافیست مقدار IsDeleted مقداردهی شود.
  2. بررسی می‌کنیم و در همین پست پاسخ می‌دهیم.
  3. خیر، از طریق ویرایش پروفایل حقیقی و حقوقی است که می‌توان آدرس جدید اضافه نمود.
0
شروع کننده موضوع

ممنونم منتظر پاسختون هستم.

برای مورد 2 آیا برای آدرس و شماره تماس هم از IsDeleted میشه استفاده کرد؟

mediapardazesh شروع کننده موضوع 15 بهمن 1398 2:58 ب.ظ

ظاهرا Isdeleted در آدرس و شماره تماس کار نمیکنه.

0

پاسخ به سوال دوم:

• وقتی یک هویت جدید بهمراه شماره تماس و آدرس ذخیره می‌کند عملیات با موفقیت انجام می‌شود.
  • برای ویرایش هویت الزامی است مقدار کلید Id در آبجکت AddressContact و PhoneContact پر شود که با عملیات جستجو هویت می‌توان به مقدار این کلید دسترسی یافت در غیراینصورت شماره تماس و آدرس وارد شده به عنوان مشخصات جدید به سیستم اضافه می‌شود.
  • زمانی می‌توان شماره یا آدرس هویت موجودی را حذف کرد که مقدار شناسه Id آن آبجکت وارد شده باشد.
اشتراک:
پیمایش به بالا