قرار دادن مقدار در ...

آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

قرار دادن مقدار در پیش فاکتور با استفاده از وب سرویس

14 ارسال ها
4 کاربران
0 Likes
151 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

با سلام.

در پیش فاکتور crm فیلدی وجود دارد به نام مقدار! برای ثبت پیش فاکتور با استفاده از وب سوریس اسم property و کلاسی که باید این فیلد(مقدار) در آن قرار داده شود چیست و نحوه پر کردن آن به چه صورت است؟ در کلاس InvoiceDetailInfo ؟ و یا InvoiceInfo و یا .... ؟
سپاس فراوان

7 پاسخ
0

اگر در سی آر ام فیلد اضافه‌ای توسط خودتون افزوده شده، برای ثبت داده در این فیلدها با استفاده از وب سرویس از پراپرتی ExtendedProperties استفاده کنید. قبل از هر کاری برای هر کدام از این فیلدها کلید تعریف کنید. سپس از طریق ExtendedProperties کلید را در فیلد key و مقدار را در فیلد value وارد نموده سپس وب سرویس را فراخوانی کنید.

panahi شروع کننده موضوع 18 اردیبهشت 1399 11:32 ق.ظ

فیلد مقدار در پیش فاکتور crm به صورت پیش فرض وجود داره و ما اضافش نکردیم. در واقع میشه گفت همون تعداد هستش

0

سلام

من توی سرویس ها یک متد پیاده سازی کردم که توش متد زیر رو از سرویس crm دارم فراخوانی میکنم.
میخوام یک مشتری رو با استفاده از query پیدا کنم

_personClient.SearchPerson(Auth.UserName, Auth.Password,"", "CustomerNo ==167")

به من ارور "invalid syntax" میده.
سوال بعدی اینه که فیلد typeKey سرویس رو برابر چی قرار بدم و از کجا پیدا کنم مقدارشو

Omid Nasri 17 اردیبهشت 1399 9:25 ق.ظ

بجای CustomerNo از CustomerNumber استفاده کنید.

Omid Nasri 17 اردیبهشت 1399 9:26 ق.ظ

مقدار TypeKey همون Empty قرار بدید.

0

اگر ممکنه سرویس کاتالوگ های جدید رو ارسال کنین. چون توی اون سرویس کاتالوگی که داده بودین اسم فیلد ها عوض شده.

Omid Nasri 17 اردیبهشت 1399 3:12 ب.ظ

براتون ایمیل میشه.

0

mer30

0

فیلد CrmObjectTypeCode که در توضیحات وب سرویس "در این پارامتر کد نوع شخص مورد نظر برای ذخیره تعیین می گردد." مشخص شده از کجا میشه تعریف کرد ؟

0
شروع کننده موضوع

آقای نصیری 
فیلد مقدار در پیش فاکتور crm به صورت پیش فرض وجود داره و ما اضافش نکردیم. در واقع میشه گفت همون تعداد هستش

میشه بگین باید چیکار کرد

Omid Nasri 23 اردیبهشت 1399 3:01 ب.ظ

متوجه سوال نشدم، بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

panahi شروع کننده موضوع 24 اردیبهشت 1399 11:41 ق.ظ
این نوشته در 4 سال قبل توسط panahi اصلاح شد

وقتی پیش فاکتور در crm ذخیره میشه یه فیلدی هست به نام "مقدار" که عدد داخلش قرار داده میشه. این فیلد جزو فیلد های پیش فرض خود crm هستش و ما خودمون اضافش نکردیم. مشکل اینجاست که در مستندات crm که ما داریم هیچ جا اسمی از فیلد "مقدار" وجود نداره و من نمیدونم که کدوم یک از فیلد‌های پیش فاکتور رو برای پر کردن "مقدار" استفاده کنم. سوال اینجاست که "مقدار" کدوم یکی از فیلد‌های پیش فاکتوره مرسی.

یه عکس هم برای نمومه ضمیمه کردم

Omid Nasri 24 اردیبهشت 1399 12:43 ق.ظ

فایل پیوست نشده

0

در پاسخ آ. miladahadiani:

لینک "آموزش تغییر کلید CrmObjectTypeCode" و "علت استفاده از کلید CrmObjectTypeCode" مطالعه کنید.

اشتراک:
پیمایش به بالا