آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

error

4 ارسال ها
2 کاربران
0 Likes
164 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

سلام وقت بخیر من شکل دسته بندی بانک اطلاعاتیم به این صورت هست و الان کلید به صورت دیفالت برای دسته هام تعریف شده بود که با اونا تست کردم ولی باز هم نشد لطفا نحوه مقدار دهی categories را با ذکر مثال بفرمایید که چطوری هست این نمونه ابجکت ارسالی من هست لطفا یک نمونه ابجکت که درست باشه را بهم بدید یا نمی دونم واقعا اموزش کامل و جامع در این رابطه اگر هست بفرمایید چون توی فایل ورد مربوط به سرویس که چیزی نبود

person: {
CreatDate:"2020-05-19",
CrmId :"",
CrmObjectTypeCode :"20555555",
CrmObjectTypeIndex:"24",
CrmObjectTypeName :"",
ExtendedProperties:"",
ModifyDate:"2020-05-19",
ParentCrmObjectId :"",
ProcessStage :"",
RefId :"",
Tags :"",
AddressContacts:"",
Balance :"5",
Categories :"PersonCustomerAudienceCRM43",
Classification :"",
ColorName :"آبی",
CustomerDate :"2014-10-17",
CustomerNumber :"",
DontEmail :"",
DontFax :"",
DontPhoneCall :"",
DontSms :"",
DontSocialSms :"",
Emails :"",
IdentityType :"",
NickName :"",
OtherUsername :"",
PhoneContacts :"",
SaleUsername :"",
SourceType :"",
SupportUsername :"",
Website :"",
AreasOfInterest :"",
BirthDate :"2014-10-17",
Children :"",
CreditType :"",
Degree :"",
Employees :"",
FacebookUsername :"",
FirstName :"تست",
Hobbies :"",
LastName :"تست",
MannerType :"",
NationalCode :"",
PaymentStatusType :"",
PersonPrefix :"",
PrefferedContactType :"",
Spouse :""
}

4 پاسخ
0

قبل از نوشتن هر کدی، لطفاً از طریق WCFTestClient با سرویس‌ها کار کنید. این آبجکت شما در قالب JSON ارسال شده است. در این آبجکت تاریخ تولد به میلادی وارد شده است. لطفاً تاریخ شمسی وارد کنید. نوع زبان برنامه نویسی مشخص نیست. در تالار جامعه کاربران نمونه کد با زبان سی شارپ و PHP موجود است.

0
شروع کننده موضوع

از طریق WCFTestClient این هم جوابی دریافت نمی کنم و از نظر کد هیچ مشکلی ندارم چون دارم از سمت crm  پاسخ دریافت می کنم زبان برنامه نویسی ما nodejs هست ولی الان مشکل اصلا ربطی نه به ابجکت ارسالی داره نه زبان برنامه نویسی لطفا پاسخ سوالم را دقیق بفرمایید من یه نمونه مثال می خوام که با بانک اطلاعاتی من کار کنه الان به صورت دقیق متناسب با تنظیمات و محیط crm  من به من پاسخ بدید که در فیلد های CrmObjectTypeCode و CrmObjectTypeIndexوCrmObjectTypeName و Categories باید چه مقادیری بگزارم اگر نیاز به تنظیم محیط crm هست با انی دسک وصل بشید و مقداردهی کنید و به من مقدار این فیلد هارو بگید پاسخ شما اصلا منتطبق با سوال من نبود تاریخ تولد را هم شمسی وارد کردم ولی فرقی نکرد فک می کنم الان همون فیلد category را باید بگید چطوری مقدار بدهم باید به شکل لیست باشه و اسامی را فارس بنویسم؟

0

علت خطا: مقدار وارد شده برای فیلد CrmObjectTypeCode به درستی وارد نشده است. در پست قبلی آموزش تعریف کلید در اختیار شما قرار دادیم، به نظر میرسه مطلب رو درست و صحیح مطالعه نشده.

آموزش تغییر کلید CrmObjectTypeCode و علت استفاده از کلید CrmObjectTypeCode

0
شروع کننده موضوع

مقدار CrmObjectTypeCode تصحیح شد الان فیلد categories خالی هست لطفا نحوه مقدار دهی این فیلد را بگید توی فروم توی یک پست ذکر شده

Categories به صورت آرایه از آبجکت CategoryInfo 

لطفا با مثال مقدار صحیح این فیلد را بگید من هرچی میزنم جوابی نمیگیرم

فرض کنید دسته بندی من از cat1 تا cat4 هست مقدار این فیلد چی میشه

مثال امتحان شده 

CategoryInfo:{['cat1','cat2','cat3','cat4']}

اشتراک:
پیمایش به بالا