آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

[حل شده] ایجاد فرم و ارسال آن توسط وب سرویس

25 ارسال ها
6 کاربران
0 Likes
199 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

سلام وقتتون بخیر باشه

من فیلد های ارسالی رو باید کجا تنظیم کنم و اینکه آدرس فرم ارسالی رو کجا باید بذارم یا اگر که باید اسم فرم را تعریف کنم اسم فرم را کجا بذارم؟

اگر که یک نمونه ویدیویی بتونید تهیه کنید از نحوه ساخت فرم و در ادامه وب سرویس خیلی خوب میشه.

13 پاسخ
0

متوجه سوالتون نمیشم شما مانند بقیه وب سرویس ها با توجه به نوع زبان پیاده سازیتون سویس رو فراخوانی میکنید و info مورد نیاز آن را با توجه به آنچه که داکیومنت فنی نوشته به آن پاس میدهید

0

با سلام خدمت شما

شما با مراجعه به این آدرس https://developer.payamgostar.com/  هم به مستندات موجود و هم نمونه کد های پیاده سازی دسترسی دارید

fateme.shahali شروع کننده موضوع 7 شهریور 1400 12:33 ق.ظ

اینجارو من مطالعه کردم کال من اخل پنل زمانی که داره فرم ساخته میشه چطوری باید تنظیماتمو بذارم؟

PG-Admin PG-Admin 7 شهریور 1400 1:25 ب.ظ

متوجه سوالتون نمیشم شما مانند بقیه وب سرویس ها با توجه به نوع زبان پیاده سازیتون سویس رو فراخوانی میکنید و info مورد نیاز آن را با توجه به آنچه که داکیومنت فنی نوشته به آن پاس میدهید

fateme 7 شهریور 1400 2:30 ب.ظ

مشکل وب سرویس کال کردن نیست من در قسمت پنل crm جایی که دارم فرم میسازم توی مدیریت فرم ها دقیقا باید چه چیزهایی تنظیم کنم یا حتی اسم فرم من کجا هست ک من بتونم مثلا این آدرس و بفهمم چیه
http(s)://[crm address]/services/api/iform.svc
به طور من زمان ساخت فرم از کجا متوجه شم که به جای iform نام دلخواهمو کجا تنظیم کنم؟

0

تمام سوالات شما داخل داکیومنت فنی به طور کامل پاسخ داده شده است لطفا داکیومنت ها مطاعله شود

ولی چنانچه قصد آشنایی با قسمت خاصی از Ui پیامگستر را دارید باید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید

به عنوان مثال در در داکیومنت پاسخ داده شده که برای تعیین اینکه از کدام Type از انواع فرم های موجود میخواهید استفاده کنید کافیه مقدار فیلد کد در Ui را در بخش ویرایش یک نوع فرم کپی کرده و در بخش Crmobjecttypecode وب سرویس قراردهید

0

داکیومنت و توضیحات شما بشدت ضعیف هست.
بدون پساده سازی!
فرض کنید ما یک فرم داریم و شامل دو فیلد هست(شماره تماس و ایمیل)، چطور باید این اطلاعات رو برای این فرم ارسال کنیم(نام فرم و نام فیلدها) رو چطور تنظیم کنیم؟

PG-Admin PG-Admin 14 آذر 1400 1:06 ب.ظ

سلام خدمت شما
دوست عزیز این فروم محلی برای پرسیدن سوالاته وب سرویسه   چنانچه شما پیشنهاد یا نظری دارید از طریق باشگاه مشتریان اقدام کنید
در مورد سوالتون داکیومنت ها بسیار کامل وشفاف هستند

هر سوالی در مورد نحوه پیاده سازی و ابهامی در وب سرویس میبینید شما مطرح کنید بنده به طور کامل در خدمت هستم
شما کافیه در داکیومنت در بخش extendedproperty نسبت به مقدار دهی به اون دو فیلد اضافه مد نظرتون اقدام کنید

0

https://developer.payamgostar.com/soap-docs/

فیلدهای کالس BaseCrmObjectExtendedPropertyInfo
الزم به ذکر است در صورت استفاده از فیلد اضافه، مقادیر name و value اجباری است.
فیلدهای کالس BaseCrmObjectExtendedPropertyInfo
نام نوع اجباری توضیحات
 string Name
عنوان فیلد تعریف شده توسط کاربر در این پارامتر
مشخص می گردد. توجه شود اگر مقداری برای پارامتر
UserKey در نظر گرفته نشود مقداردهی این پارامتر
اجباری است.
 string Value
مقدار فیلد تعریف شده توسط کاربر در این پارامتر
مشخص میگردد.
 string UserKey
کلید فیلد تعریف شده توسط کاربر در این پارامتر
مشخص میگردد.
نحوه مقدار دهی فیلدهای تعریف شده توسط کاربر
جدول زیر مقادیر معتبر انواع فیلدهای تعریف شده توسط کاربر که می توانند در این سرویس مقدار دهی شوند را
نمایش می دهد.

0

سلام وقتتون بخیر

جناب یه سوالی داشتم

من یه فرم دارم ذخیره میکنم چطوری میتونم بگم محل ذخیرش در سوابق یک فرصت باشه 

PG-Admin PG-Admin 4 دی 1400 10:54 ق.ظ

سلام ممنون

شما کافیه موقع ذخیره مقدار parentcrmobjectid رو با id  اون فرصت مورد نظزتون مقدار دهی کنید

0

سلام ممنون

شما کافیه موقع ذخیره مقدار parentcrmobjectid رو با id  اون فرصت مورد نظزتون مقدار دهی کنید

kishbaba 4 دی 1400 10:55 ق.ظ

مرسی بعد در ui فاکتور ها تب سوابق ندارند اگر یک آیتم در سوابق یک فاکتور از طریق وب سرویس ثبت کنم مشکلی پیش نمیاد؟

PG-Admin PG-Admin 4 دی 1400 11:00 ق.ظ

نه مشکلی نداره شما وقتی پرنت یک آیتمتون رو بزار ید فاکتور از تب سوابق هویت مورد نظزتون مشخص میشه که اون آیتم به فاکتور وصله
همچنین اگر اون آیتم را از Ui باز کنید در کنترل مرتبط با رابطه با آن را میبینید

PG-Admin PG-Admin 4 دی 1400 11:05 ق.ظ

سلام ممنون

شما کافیه موقع ذخیره مقدار parentcrmobjectid رو با id اون فرصت مورد نظزتون مقدار دهی کنید

0

نه مشکلی نداره شما وقتی پرنت یک آیتمتون رو بزار ید فاکتور از تب سوابق هویت مورد نظزتون مشخص میشه که اون آیتم به فاکتور وصله
همچنین اگر اون آیتم را از Ui باز کنید در کنترل مرتبط با رابطه با آن را میبینید

0

ممنون مشکلم حل شد

PG-Admin PG-Admin 4 دی 1400 6:25 ب.ظ

خواهش میکنم

0

خواهش میکنم 

0

با سلام

آیا در کدنویسی های خود اگر از مقادیر موجود در عکس استفاده کنیم خروجی ای بر میگرداند یا این مورد فقط برای پیامک ها قابل استفاده است 

برای مثال استفاده از DCreatorID در کدها خروجی ای که بر میگرداند شخصی است که فرم را ایجاد کرده ؟ 

این نوشته در 2 سال قبل توسط درنامهر اصلاح شد
PG-Admin PG-Admin 12 بهمن 1400 4:48 ب.ظ

سلام خیر

0

درنامهر 13 بهمن 1400 12:44 ق.ظ

پس این لیست پارامتر ها برای چیه ؟
الان ما چه جوری و از چه طریقی باید یک فیلد از نوع کاربر/گروه رو داخل فراخوانی سرویس استفاده کنیم ؟
چون اون پارامتر ورودی چیزی جز فیلد متنی و عددی قبول نمیکنه !

0

سلام این لیست پارامتر ها که برای استفاده در ui  نرم افزاره شما برای استفاده از فیلد های اضافه در وب سرویس میتوانید طبق داکیومنت به extended property مقدار کلید اون فیلد اضافه و value مورد نظرتون رو پاس بدید

اشتراک:
پیمایش به بالا