آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

مستندات پی اچ پی مرتبط به درج فایل عکس و ... از طریق API

3 ارسال ها
3 کاربران
0 Likes
110 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

در مستندات اراِیه شده از طرف پیام گستر این آیتم ( مستندات پی اچ پی مرتبط به درج فایل عکس) وجود ندارد.لطف کنید راهنمایی کنید.برای ثبت سفارش در سایت نیاز هست که عکس سفارش را از مشتری بگیریم و در پیام گستر دریافت کنیم

PG-Admin PG-Admin 19 مرداد 1400 8:38 ق.ظ

سلام لطفا بفرمایید از چه وب سرویسی میخواهید استفاده کنید تا بتونم راهنماییتون کنم
لطفا نام وب سرویس مربوطه و متد مورد نظر آن را بنویسید

2 پاسخ
0

ما یک فرم سفارش در سی آر ام پیام گستر طراحی کرده ایم که در آن دو فیلد قرار داده ایم که در یکی عکس می گیریم و در دیگری فایل هایی مانند PDF و ...
حالا می خواهیم از طریق API اطلاعات فرمی که بر روی سایت داریم (سایت ما با پی اچ پی PHP است) را در پیام گستر درج کنیم.
تا کنون با ارسال اطلاعات به آدرس زیر و فراخوانی متد SaveForm سایر اطلاعات را در فرم درج کرده ایم، اما نمی دانم چگونه باید اطلاعات داخل دو فیلد عکس و فایل را از طریق API در پیام گستر درج کنم.

http://MY-SERVER-IP/Services/API/IForm.svc?wsdl 

نمونه کدی که همکنون استفاده می شود به شکل زیر است:

$client = new SoapClient('http://MY-SERVER-IP/Services/API/IForm.svc?wsdl'); $params = array( 'userName' => 'MY-API-USERNAME', 'password' => 'MY-API-PASSWORD', 'formInfo' => array( 'CrmObjectTypeCode' => 'customorderform', 'Subject' => 'from site', 'ExtendedProperties' => array( array( 'UserKey' => 'fullname', 'Value' => 'FULL NAME', array( 'UserKey' => 'mobilenumber', 'Value' => '09123456789', array( 'UserKey' => 'customimage', 'Value' => 'HERE IS MY QUESTION ABOUT IMAGE FIELD VALUE', array( 'UserKey' => 'customattachment', 'Value' => 'HERE IS MY QUESTION ABOUT FILE FIELD VALUE', ), ), ); $result = $client->SaveForm($params); if ($result->SaveFormResult->Success){ echo($result->SaveFormResult->CrmId); } else { echo($result->SaveFormResult->Message); }
0

سلام مجدد ممنون بابت توضیحاتتون باید عرض کنم خدمتتون که مقدار دهی به فیلد های اضافه ای  از نوع فایل و تصویر از طریق وب سرویس امکان پذیر نمیباشد

اشتراک:
پیمایش به بالا