آگاه‌سازی‌ها
پاک‌کردن همه

[حل شده] خطای پایگاه داده

8 ارسال ها
2 کاربران
0 Likes
135 نمایش‌
0
شروع کننده موضوع

یک تابع برای ایجاد فرم نوشتیم. اکثرا درست کار میکنه متاسفانه در برخی از اجراهاش خطای زیر را نمایش میده:

An exception was caught during the execution of an action query: The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY SAME TABLE constraint "FK_CrmObject_ParentCrmObject". The conflict occurred in database "PayamGostar2", table "dbo.CrmObject", column 'Id'. The statement has been terminated.. Check InnerException, QueryExecuted and Parameters of this exception to examine the cause of this exception.

نسخه جاری سیستم

نسخه سرور: 2.5.6.7800

PG-Admin PG-Admin 13 مرداد 1400 10:45 ب.ظ

سلام چون خطای بازگشتی که شما میفرمایید خطای وب سرویس نیست چون اگر وب سرویس مشکل داشت شما هیچ وقت نباید میتونستید ذخیره کنید

لطفا هر موقع این خطا رو مجددا دریافت کردید لطفا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا لاگ های سرور شما رو برسی کنند

امیر شروع کننده موضوع 22 مرداد 1400 6:34 ق.ظ
این نوشته در 3 سال قبل توسط امیر اصلاح شد

یعنی چی خطای وب سرویس نیست؟

اگر خطای وب سرویس نیست پس خطای چی هست؟

شما ارورهای بقیه‌ی قسمت‌های سی‌ارام را از وب سرویس تفکیک می‌کنید؟

مشخصا این خطای پایگاه داده‌ی سی‌آرام هست.

PG-Admin PG-Admin 23 مرداد 1400 8:30 ق.ظ

سلام مجدد
دوست عزیز عرض کردم خدمتتون این شرایطی که شما میفرمایید نیاز به برسی لاگ سیستم داره بنده الان در فروم میتوانم راهنمایی کنم که چطور و به چه نحوی از وب سرویس های موجود استفاده کنید
ولی اینکه در سیستم شما در بعضی مواقع خاص خطایی برگردانده میشه رو من از اینجا که نمیتونم تشخیص بدم که اون مواقع خاص چه شرایطی برای شما پیش میاد پس هر زمان این مشکل پیش بیاد همکاران پشتیبانی باید لاگ سیستم شما را برسی کنند و نتیجه را به ما اعلام کنند

2 پاسخ
0

سلام مجدد
دوست عزیز عرض کردم خدمتتون این شرایطی که شما میفرمایید نیاز به برسی لاگ سیستم داره بنده الان در فروم میتوانم راهنمایی کنم که چطور و به چه نحوی از وب سرویس های موجود استفاده کنید
ولی اینکه در سیستم شما در بعضی مواقع خاص خطایی برگردانده میشه رو من از اینجا که نمیتونم تشخیص بدم که اون مواقع خاص چه شرایطی برای شما پیش میاد پس هر زمان این مشکل پیش بیاد همکاران پشتیبانی باید لاگ سیستم شما را برسی کنند و نتیجه را به ما اعلام کنند

0
شروع کننده موضوع

چطور میتونم لاگ سیستم را بررسی کنم؟

PG-Admin PG-Admin 22 شهریور 1400 7:59 ق.ظ

با تماس با واحد پشتیبانی

اشتراک:
پیمایش به بالا